Viktors REŠKO - Minskas pasaules kausa posma bronzas medaļas ieguvējs.

Pagājušajā atklātajā Baltkrievijas čempionātā, kas vienlaikus bija arī SAMBO pasaules kausa posms, svara kategorijā līdz 100 kg bronzas medaļu izcīnīja Viktors REŠKO (Ziemeļblāzma, Rīga).

Pirmajā cīņā Viktors uzvarēja Baltkrievijas sportistu, diemžēl pusfinālā punktu skaita ziņā zaudēja arī baltkrievam SEMOČKINAM, cīņās par trešo vietu ar sāpju paņēmienu "tīri" uzvarēja Denisu JEGOROVU no Kazahstānas.

Svara kategorijā līdz 82 kg Germans ŽUKOVS (SATORI, Rīga) un Naums Davids HLEBINS (LIDO, Rīga) zaudēja savās pirmajās cīņās, attiecīgi Lietuvas un Tadžikistānas sportistiem, un izstājās no turnīra.

No š.g. 11. līdz 13.februārim Minskā (Baltkrievija) notiks Pasaules kausa posms SAMBO cīņā.

Latvijas komandas sastāvā trīs sambisti un divi treneri. Svara kategorijā līdz 82 kg cīnīsies 2014.g. Eiropas un Pasaules junioru čempionāta  bronzas medaļas ieguvējs Germans ŽUKOVS (SATORI, Rīga) un debitants Naums Davids HLEBINS (LIDO, Rīga). Līdz 100 kg -Viktors REŠKO (Ziemeļblāzma, Rīga), kurš arī pagājušajā gadā izcīnīja bronzas medaļas gan Eiropas, gan Pasaules čempionātos. Komandas treneri – Jurijs POĻAKOVS un Aleksandrs OSNAČS.