Pasākumi 2014

Piektdien, 12. decembrī, plkst. 18.00 Kultūras pilī „Ziemeļblāzma” svinīgā noslēguma ceremonijā „Rīgas Sporta laureāts 2014” sveiks galvaspilsētas labākos sportistus, trenerus, sporta komandas, kā arī pasniegs balvu par mūža ieguldījumu un noteiks 2014. gada sporta notikumu Rīgā.

 

Norises datumi: 05.-07.12.2014.
Norises vietaLimasola (Kipra)
Latvijas izlases satāvs un rezultāti:

 

Latvijas sambists Viktors REŠKO, kas startē SAMBO sporta sadaļā svara kategorijā līdz 100 kg, kļuva par Pasaules čempionāta bronzas medaļas ieguvēju.

 

Germans ŽUKOVS izcīnīja bronzas medaļu notikušajās pasaules meistarsacīkstēs jauniešiem un junioriem Seulā. 

 

Norises datumi: 04.10.2014.

Adrese: Brīvības iela 39, Liepāja (Liepājas Olimpiskais centrs)

nolikums

 

31. augustā  Starptautiskās Džudo federācijas (IJF) un Starptautiskās  Sambo federācijas (FIAS) prezidenti Mariuss VIZERS un Vasilijs ŠESTAKOVS parakstīja savstarpējās sadarbības līgumu. 

 

7. septembrī Vsevoloda Zeļonija džudo skolas zālē notika Latvijas SAMBO meistarsacīkstes kadetiem. Sacensībās piedalījās sportisti no 7 Latvijas klubiem un sporta skolām – Liepājas KSS, V.Zelonija džudo skolas (Rīga), Jelgavas BJSS, „Singitaj” (Daugavpils), «Ziemeļblāzma» (Rīga), «Bosko» (Rīga), «Venta» (Ventspils).

Nolikums

 

Latvijas Valsts prezidents Andris BĒRZIŅŠ apsveic mūsu sambistus Andreju MAGERU un Viktoru REŠKO ar izcīnītām bronzas medaļām Eiropas čempionātā Bukarestē un novēlēja sasniegt arvien augstākus mērķus un spožas uzvaras!

 

Latvijas sambisti Andrejs MAGERS (-62 kg, Lido) un Viktors REŠKO (-100 kg, Ziemeļblāzma) izcīnīja bronzas godalgas Eiropas Čempionātā, kas no 16. līdz 18. maijam risinājās  Rumānijas galvaspilsētā Bukarestē.

 

3. un 4. maijā Sanktpēterburgā notika Starptautiskais jauniešu SAMBO turnīrs “Pobeda”

 
1     2    
 
nākošā