Mageram un Reško Eiropas Čempionāta bronzas medaļas

Latvijas sambisti Andrejs MAGERS (-62 kg, Lido) un Viktors REŠKO (-100 kg, Ziemeļblāzma) izcīnīja bronzas godalgas Eiropas Čempionātā, kas no 16. līdz 18. maijam risinājās  Rumānijas galvaspilsētā Bukarestē.

Latvijas SAMBO izlases debitants Andrejs MAGERS pirmajā kārtā pārspēja Konstantinu MOSKINU no Lietuvas, nākamajā cīņā piekapās Moldovas pārstāvim Oktavianam NACU, bet saspringtajā cīņā par trešo vietu pārspēja Zviadu ODOSHASHVILI no Gruzijas.

Komandas līderis Viktors REŠKO uzsaka turnīru ar uzvaru pār Eduardu HAKOBJANU no Armēnijas, bet otrajā cīņā piekapās Krievijas sportistam Dmitrijam MINAKOVAM. Turpinot sacensības gandarījumu turnīrā Latvijas sportists uzvarēja Arsimu ZEJNULAHI no Maķedonijas un Bulgārijas sambistu Miroslavu DEBRELIEVU cīņā par trešo vietu.

Izņemot Mageru un Reško Latvijas izlasi pārstāvēja arī Linda CIRCENE (-57 kg, Carnikava), Artūrs GRIGORJEVS (-68 kg, Lido), Artūrs ČERŅAVSKIS (-74 kg, Spars) un Mārtiņš LŪKINS (-90 kg, Carnikava). Komandu pavadīja izlases galvenais treneris un Viktora Reško personīgais treneris Jurijs POĻAKOVS.

Komandu kopvērtējumā Latvijas izlase ieņēma 14. vietu 32 komandu starpā.

Dalība čempionātā tika organizēts ar Latvijas sporta federāciju padomes atbalstu.

Pirms sacensībām 15. maijā notiekošajā Eiropas SAMBO federācijas kongresā Latvijas SAMBO klubu asociācijas prezidents Vsevolods ZEĻONIJS tika ievēlēts Eiropas SAMBO federācijas izpildkomitejā.

Protokoli

No š.g. 16.-18. maijā Bukarestē notiks Eiropas SAMBO un kaujas SAMBO čempionāts.