Pasaules meistarsacīkstes jauniešiem un junioriem

Grieķijā notikušajās Sambo pasaules meistarsacīkstēs jauniešiem un junioriem mūsu sportisti diemžēl palika bez medaļām un ieņēma divas piektās un vienu septīto vietu. Pirmajā sacensību dienā jauniešu svara kategorijā līdz 75 kg Romans KLIBIKS (Liepājas KSS) un Germans ŽUKOVS (Satori, Rīga) svara kategorijā līdz 81 kg nākamajā dienā ieņēma piekto vietu, savukārt sacensību noslēguma dienā Artūrs SOKOLOVSKIS no Liepājas ieņēma septīto vietu.

Romans pirmajā kārtā bija brīvs, nākamajā piekāpās gruzīnu cīkstonim Apolonam ZURABJANI, mierinājuma cīņās uzvarēja Kazahstānas sportistu, taču cīņā par bronzas medaļu piekāpās Denisam PAVĻUKOVAM no Ukrainas. Germans ŽUKOVS, kuram šogad jau ir izdevies nokļūt uz Eiropas meistarsacīkšu pjedestāla, 18 sambistu konkurencē spēja iekļūt pusfinālā, kuru zaudēja topošajam uzvarētājam krievam Rustamam GEREKOVAM un cīņā par trešo vietu piekāpās ukraiņu sportistam Davidam HAREBAVA.

Smagsvaru kateogrijā virs 87 kg Ralfs RŪSIŅŠ (Pierīgas BJSS) spēja uzvarēt vienu cīņu, pārējās mūsu dalībnieces Tatjana VOINOVA (līdz 65 kg, Lido, Rīga), Kristiāns FILIPOVS (līdz 70 kg, Pierīgas BJSS) un juniors Andrejs REBROVS (līdz 90 kg, Jelgavas BJSS) šajās meistarsacīkstēs palika bez uzvarētām cīņām.Latvijas Sambo klubu asociācija pateicas FIAS, LSFP un Rīgas tūrisma attīstības birojam par finansiālo atbalstu mūsu komandas brauciena realizēšanai, iesaistoties kopīgā projektā.