Pasaules kadetu meistarsacīkstes

Apsveicam sportistus un trenerus Papunu HUPENIJA, Vladimiru ŠEVKOVU un Kimu USAČEVU!
13. decembrī Kipras Limasolā Latvijas sambists Sandro RAZMADZE izcīnīja sudrabu godalgu pasaules meistarsacīkstēs. Pirmās trīs cīņas Sandro pārliecinoši uzvarēja sportistus no Armēnijas, Bulgārijas un Tadžikistānas, bet finālcīņā piekapās Ukrainas sambistam.
Otrās dienas pasaules meistarsacīkstēs mūsu sportisti izcīnīja vēl divas godalgas.
Svara kategorijā līdz 66 kg bronzas medaļu ieguva Artjoms GALAKTIONOVS no Liepājas. Meiteņu konkurencē līdz 65 kg finālā iekļuva Milena RINKEVIČA (Mitava, Jelgava), bet cīņā par zeltu zaudēja Krievijas sportistei. Milena ir šā gada Eiropas jauniešu meistarsacīkšu fināliste, kā arī otrās vietas ieguvēja Eiropas meistarsacīkstēs kadetiem.
Piektās vietas izcīnīja Ādažu pārstāvji Andrejs RIŽOVS (-46 kg), Elīza Marija JEVSTIGŅEJEVA (-48 kg) un Vineta ALKSNE (-56 kg)Septīto vietu ieņēma Vladimirs ROMAŠKINS (- 55 kg, V. Zeļonja sporta skola, Rīga).

Komandas dalību turnīrā atbalstīja Latvijas sporta federāciju padome.

Norises datums: 13-14.12.2016.

Norises vieta: Limasola (Kipra)