Starptautiskais “A” kategorijas turnīrs Kazaņā

Notikušajā starptautiskajā “A” kategorijas turnīrā Kazaņā (Krievija),  Latvijas sambists Viktors Reško izcīnīja pirmo vietu!
No š.g. 5-6.oktobrim  cīņas pilī "AK Bars" notika starptautiskais “A” kategorijas turnīrs "Tatarstānas prezidenta kauss". Svara kategorijā līdz 100 kg mūsu sambists uzvarēja sportistus no Ungārijas, Francijas, Krievijas un kļuva par uzvarētāju. Šīs turnīrs ir iekļauts ESF atlases turnīru sarakstā un dod lielisku iespēju Viktoram startēt 2019. gada II Eiropas spēlēs Minskā.
Zaudējot jau savās pirmajās cīņās, Abuļfazs Nasirovs (-74 kg) un mūsu debitante Miļena Rinkeviča (-64 kg) diemžēl  izstājās no turnīra.
Komandas dalību turnīrā finansiāli atbalsta Latvijas sporta federāciju padome no valsts budžeta līdzekļiem.